Загальні

Студентська відпочинкова зона

Нова відпочинкова зона для студентів

ІТ-компанія SapientPro, з якою ФМІ давно співпрацює, облаштувала в корпусі затишну відпочинкову зону, де студенти мають можливість не лише відпочити, але й поспілкуватися на перервах або після пар.

Читати далі
Учасники олімпіади

5 лютого відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Обласна олімпіада з математики відбулася 5 лютого на базі Чернівецького професійного училища №8, Кельменецького ліцею та Вижницької школи-інтернату імені Назарія Яремчука. В олімпіаді взяли участь близько 100 учнів 7-11 класів Чернівецької області. Головою журі була заступниця деканки факультету Олена Карлова, а експертом-консультантом - деканка факультету математики та інформатики Ольга Мартинюк.

Читати далі
Володимир Рєзнік

Студент 4 курсу Володимир Рєзнік виграв грант за державною програмою на суму 200 тисяч гривень

Студент 4-го курсу факультету математики та інформатики Володимир Рєзнік отримав 200 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу, вигравши мікрогрант за урядовою програмою єРобота. 

Читати далі
Учасники олімпіади

4 лютого відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

4 лютого 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій серед 10-11 класів у Чернівецькій області на базі Чернівецького політехнічного фахового коледжу. В олімпіаді взяли участь 33 учасники. Голова журі – Мельник Г.В., доцент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій ЧНУ. 

Читати далі
Міжнародна співпраця

Науково-дослідна лабораторія "Технології 3D-друку" поповнилась новим обладнанням

3 лютого 2023 року Оле Гензель, один з меценатів лабораторії 3D-друку, передав факультету для доукомплектування 3D-лабораторії ноутбук. Наступним кроком у рамках співпраці є проведення пізнавальних лекцій та навчання студентів IT- спеціальностей розробляти та створювати пристрої, якими можуть користуватися лікарі та парамедики для діагностики чи огляду хворого. 

Читати далі
Олімпіада з інформатики

28 січня 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

28 січня 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики в Чернівецькій області на базі Чернівецького політехнічного фахового коледжу. В олімпіаді взяло участь 50 учасників, призерів ІІ етапу. Голова журі – Черевко І.М., зав. кафедри математичного моделювання ЧНУ, заступник голові журі – Караванова Т.П., експерт-консультант – Фратавчан В.Г.

Читати далі
Черевко І.М. відвідав Люксембурзький інститут здоров'я

Завідувач кафедри ММ проф. Черевко І. М. відвідав Люксембурзький інститут здоров'я

20 січня 2023 року відбулась зустріч завідувача кафедри ММ проф. І. Черевка та доктора П. Назарова в  рамках меморандуму про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Люксембурзьким інститутом здоров'я.

Читати далі
Магістри 2022 року випуску

Вручення дипломів випускникам-магістрам ФМІ

15 січня у Мармуровій залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулися урочистості, де факультет математики та інформатики вітав своїх 82-х випускників із успішним завершенням навчання в магістратурі та отриманням диплому магістра.

Читати далі
Лотаринзький університет

Міжнародна співпраця з Лотаринзьким університетом (м. Нансі, Франція)

13 січня 2023 року зав.кафедри математичного моделювання проф. Черевко І. М. на запрошення проф. Patrick Henaff відвідав Universite De Lorraine в Nancy (Франція). За результатами зустрічі започатковано спільний проєкт в галузі лінгвістики та штучного інтелекту. Також було обговорено можливості академічної мобільності.

Читати далі
Семінар з гарантами ОП

Особливості акредитаційних експертиз в умовах воєнного стану

5 січня у Червоній залі відбувся семінар з гарантами освітніх програм Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на тему «Особливості акредитаційних експертиз в умовах воєнного стану».

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності