Загальні

Різдво Христове

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Нехай усі молитви, що пролунають сьогодні, будуть почутими, а цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло і наповнить наше життя світлом, теплом, радістю та благополуччям.

Читати далі
Звіт деканки факультету

Звіт деканки ФМІ

Звіт деканки Ольги Мартинюк про діяльність факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за 2022 рік 

Читати далі
Засідання Ради стейкхолдерів ЧНУ

Засідання Ради стейкхолдерів ЧНУ

8 грудня відбулося організаційне засідання Ради стейкхолдерів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Деканка факультету математики та інформатики Мартинюк О.В., як голова комісії з  навчально-методичної роботи Вченої ради університету, також взяла участь в обговоренні.

Читати далі
ЗСУ

6 грудня - День Збройних сил України

Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Сьогодні ми дякуємо всім тим, хто обрав нелегкий шлях військовослужбовця; тим, хто готовий пожертвувати собою заради щасливого і вільного майбутнього наших дітей. Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя за нашу благословенну українську землю. Слава Україні! Слава Збройним Силам!

Читати далі
Міжнародний день волонтера

5 грудня - Міжнародний день волонтера

Завдяки зусиллям волонтерів світ стає кращим, Україна щодень міцніє, в серцях українців утверджується непохитна віра в нашу країну, в нашу Перемогу, в наших громадян, а захисники відчувають постійну надійну підтримку і турботу. Зичимо всім волонтерам міцного здоров’я, злагоди і переможного миру в нашій країні!

Читати далі
Медіація

Відбулась зустріч, присвячена медіації та врегулюванню спорів учасників освітнього процесу

1 грудня на факультеті математики та інформатики з метою інформування всіх учасників освітнього процесу щодо питань врегулювання різних типів конфліктних ситуацій відбулася чергова зустріч. Тема онлайн-зустрічі "Комунікація в конфлікті, медіація та врегулювання спорів учасників освітнього процесу в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича".

Читати далі
Міжнародна співпраця ФМІ

Міжнародна співпраця

17-18 листопада 2022 року на факультеті математики та інформатики відбулися робочі зустрічі з німецькими партнерами. Оле Гензель та Йошуа Пісмен поділились своїми знаннями у сфері медицини та 3D-моделювання для допомоги постраждалим у війні. За їх фінансового сприяння на факультеті створено спеціалізовану науково-дослідну лабораторію 3D-друку «Технології 3D-друку». Також під час зустрічей обговорили деталі подальшої співпраці.

Читати далі
День Гідності та Свободи

21 листопада - День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору. Запрошуємо сьогодні приєднатись на виховний захід, організований студентами 206 групи, о 17:00 за посиланням https://meet.google.com/ykn-ivay-owk

Читати далі
Олімпіада ICPC-UKRAINE 2022

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади ICPC-UKRAINE 2022

Від факультету математики та інформатики в 2 турі у південно-західному регіоні взяли участь 6 команд. Дві команди (учасники від кафедри математичного моделювання) здобули перемогу в цьому турі і проходять у наступний 3 тур, який є Європейським. 3-й тур пройде 9-10 грудня. Тож вітаємо переможців!

Читати далі
День студента на факультеті математики та інформатики

Нагородження до Дня студентів

17 листопади, з нагоди Міжнародного дня студентів, у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відбулися урочисті нагородження найкращої молоді, яка навчається у стінах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. За успіхи у навчанні, наукові здобутки, культурно-мистецьку, спортивну та волонтерську діяльність  отримав відзнаку від Чернівецької міської ради студент 401 групи факультету математики та інформатики Циганаш Вадим.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності