Загальні

Інтенсив «Підготовка до ЗНО з математики»

Проведення інтенсиву «Підготовка до ЗНО з математики» спільно з Молодіжною радою Боянської ОТГ

12-13 листопада у рамках співпраці між факультетом математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та відділом освіти, культури, молоді та спорту Боянської сільської ради було проведено інтенсив «Підготовка до ЗНО з математики». Таку ініціативу уже другий рік поспіль подає Молодіжна рада при Боянській сільській раді. Приємно зазначити, що Головою МР є випускниця факультету математики та інформатики Басараба Марія, яка долучилася до організації даного заходу.  

Читати далі
Тест: Чи добре ви знаєте історію української писемності та мови?

День української писемності та мови

9 листопада українці світу відзначають День української писемності та мови, однієї з найкрасивіших і наймилозвучніших у світі.

Читати далі
Олімпіада з математики "МініМудрик"

VІ обласна олімпіада з математики "МініМудрик"

Шоста олімпіада з математики «МініМудрик» для учнів 5-7 класів відбулася в суботу, 5 листопада, під егідою факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за сприяння науково-творчого об’єднання «Математична Майстерня» та підтримки Чернівецького Математичного Товариства. Цьогоріч в олімпіаді взяли участь більше 100 школярів, які зараз навчаються в Чернівцях та Чернівецькій області. Далеко не всі з них навчалися в Чернівцях до лютого цього року. І вони зробили цю обласну олімпіаду Всеукраїнською.

Читати далі
Вічна пам'ять Котенко Ніні Володимирівні

Вічна пам'ять Котенко Ніні Володимирівні

З глибоким сумом повідомляємо, що 6 листопада 2022 року на 80 році життя перестало битися серце чудової людини Ніни Володимирівни Котенко.

Читати далі
Зустріч із представником Уповноваженого із захисту державної мови

Зустріч із представником Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови

27 жовтня на факультеті математики та інформатики відбулася робоча зустріч із заступником керівника Секретаріату Уповноважений із захисту державної мови Сергієм СИРОТЕНКО.

Читати далі
Конференція

Міжнародна онлайн-конференція «Стратегії розвитку вищої освіти у воєнний та післявоєнний час»

27 жовтня 2022 року відбулася онлайн-конференція "Стратегії розвитку вищої освіти у воєнний та післявоєнний час". Спікерами були науковці з різних куточків світу, вони піднімали важливі питання, говорили про проблеми та переваги змішаної форми освіти, про можливі алгоритми забезпечення якості освіти у воєнний час та в умовах пандемії. Відповідали на запитання колег, ділилися власним досвідом та корисною інформацією з аудиторією. Учасницею конференції була деканка факультету Ольга Мартинюк.

Читати далі
семінар

Науковий семінар «Математика і суспільство»

12 жовтня 2022 року відбувся черговий семінар Чернівецького математичного товариства на тему "Математика і суспільство". Доповідач - Ірина Єгорченко, старша наукова співробітниця Інституту математики НАН України.

Читати далі
Проєкт віртуальної служби Корпусу миру США в Україні

Проєкт віртуальної служби Корпусу миру США в Україні

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича став учасником онлайн-програми, яка реалізується в рамках «Проєкту віртуальної служби Корпусу миру США в Україні» на базі Одеського Національного Політехнічного Університету.

Читати далі
З днем працівників освіти!

З днем працівників освіти!

Шановні освітяни! Щиро вітаємо вас з професійним святом! Дякуємо за професійсніть та креативність, щирість та небайдужість до викладацької роботи! Бажаємо оптимізму, бадьорості, натхнення і нескінченної мудрості. Миру нам всім! Слава Україні! Героям слава!

Читати далі
Нові члени Вченої ради університету

Нові члени Вченої ради університету

20 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулися вибори делегованих представників до складу Вченої ради з числа студентів. Серед обраних - студент факультету математики та інформатики.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності