Нагорода «За заслуги перед Буковиною»

Студент спеціальності «Математика» факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Дмитро Сорокан нагороджений почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

"Дякую щиро старшому солдату ЗСУ Дмитру Сорокану за мужність, педагогам за науку йому, родині за виховання, а його побратимам - за відвагу й виконання бойових завдань щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України", - сказав заступник голови Чернівецьої обласної ради Дмитро Павлюк, вручаючи нагороду.

Пишаємося Дмитром і дякуємо за гідний приклад відданості та патріотизму, за жертовність та сміливість, за щоденну героїчну боротьбу з ворогом!

Слава Україні! Героям Слава!