Перейти до основного вмісту
Великдень наших захисників

Великдень. Чи задумувалися ви колись наскільки влучно підібрана назва для цього свята? Великий День Воскресіння Христового пронизане величчю та славою перемоги добра над злом, життя над смертю, світла над темрявою.

Читати далі
Писанки

29 березня на факультеті математики та інформатики відбувся майстер-клас з писанкарства. Цьому мистецтву колектив матфаку вчила майстриня-писанкарка Наталя Суруджій. У розпис писанки ми вклали  найбажаніше для українців - Перемогу!!!

Читати далі
майстер-клас

І хоч українці за останній рік навчилися вже нічого не боятися, тема свічок цієї зими була особливо актуальна. Талановиті люди—талановиті в усьому. Чи можна краще описати колектив математичного факультету? 10 березня відбувся майстер-клас із виготовлення свічок.

Читати далі
Мавка

4 березня працівники матфаку разом зі своїми родинами мали чудову нагоду насолодитися модерною українською естетикою на перегляді 3D-мультфільму «Мавка», створеного за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології. І хоч сюжет "Мавки" далеко не такий "дорослий" як його першооснова, було приємно на кілька годин трохи відволіктися від буденності та зануритися з головою у казку українського лісу.

Читати далі
Екскурсія

Сьогодні частинка професійного колективу нашого  факультету мала чудову нагоду більше дізнатися про рідне місто.

Читати далі
Різдво Христове

Трохи більше 2000 років тому сталася подія, яка розділила історію людства на до і після. У наш світ прийшло живе втілення надії. Віримо у всемогутність Творця, який не залишив наш народ з лютого по сьогодні. Христос народився! Славімо Його!

Читати далі
Подарунки до дня святого Миколая

Співробітники факультету отримали подарунки до дня святого Миколая для своїх діток від профспілки університету.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності