Перейти до основного вмісту

Рада стейкхолдерів – постійно діючий дорадчо-консультаційний орган з питань забезпечення якості освітніх програм і підвищення рівня комунікації здобувачів вищої освіти з потенціальними роботодавцями.

Мета Ради стейкхолдерів - сприяння розвитку освітніх програм для якісної підготовки фахівців відповідно до умов динамічного ринку праці та підвищення конкурентоспроможності університету.

Завдання стейкхолдерів:
– пропонувати при розробленні освітніх програм врахування пріоритетних напрямів інновацій виробництва та управління економічної діяльності;
– сприяти проходженню виробничих практик та ознайомленню з інноваціями в управлінні економічною діяльністю на сучасних виробництвах;
– надавати пропозиції щодо покращення якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти та необхідних компетенцій для опанування інноваціями в технологіях та наукових розробках.

Грушко Марина Григорівна, директорка розробницького центру SoftServe у Чернівцях.

Кінащук Наталія Леонідівна, директор Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради, Заслужений учитель України, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2007», вчитель математики.

Скрипничук Наталія Сергіївна, вчитель інформатики вищої категорії, старший вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею №4.

Терлецька Інна Дмитрівна, консультант КУ «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради», вчитель-методист, член Ради стейкхолдерів університету.

Шкурей Михайло Радувич, директор ТзОВ "Дісайд Лтд".

Юрценюк Андрій Володимирович, лікар-травматолог шведсько-українського медичного центру «Angelholm» в м.Чернівці, координатор інформаційного забезпечення.

Новини та події
круглий стіл

Обговорення особливостей практичної підготовки студентів з членами Ради стейкхолдерів ФМІ, гарантами та членами проєктних груп освітніх програм «Математика та інформатика» та «Інформатика та математика» для бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності