Перейти до основного вмісту
Подяка

Вітаємо з ювілеєм Ярослава Йосиповича Бігуна

У цей урочистий день бажаємо Ярославу Йосиповичу міцного здоров'я і щасливого довголіття, великого запасу сил та енергії, мирних і радісних днів. 

Читати далі
Вітання з Новим Роком

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай у Новому році життя дарує тільки приємні несподіванки, доля буде щедрою на подарунки, діловий успіх супроводжує всі починання, котрі стануть запорукою добробуту та процвітання! Бажаємо, щоб 2022 рік став щедрим для кожного з вас на професійні успіхи та надав енергії для їх досягнення! А Різдво Христове нехай наповнить ваші серця миром, невичерпною енергією, надією та любов'ю! #matfak_family

Читати далі
Карлова Олена

Вітаємо Карлову Олену Олексіївну

До складу Комітету конкурсу на здобуття премії «Найкращий молодий математик України» увійшла доцентка кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету, докторка фізико-математичних наук Олена Карлова

Читати далі
Вітаємо Тузик Ірину Іванівну із призначенням академічної стипендії!

Вітаємо Тузик Ірину Іванівну із призначенням академічної стипендії!

Щиро вітаємо аспірантку кафедри математичного моделювання Тузик Ірину Іванівну (науковий керівник доктор фізико-математичних наук, професор Черевко Ігор Михайлович) із призначенням академічної стипендії імені М.С. Грушевського на 2021/2022 навчальний рік відповідно до наказу МОН України від 27.09.2021 року № 1019.

Читати далі
день студента

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Бажаємо миру, добра, здоров'я та наполегливості у досягненні поставленої мети! І звичайно успішно зданої сесії, для багатьох — першої)

Читати далі
Привітання

Вітаємо Маслюченка Олександра Володимировича

Факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щиро вітає Маслюченка Олександра Володимировича, доктора фізико-математичних наук, доцента кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича із присвоєнням вченого звання професора кафедри математичного аналізу.

Читати далі
День Незалежності

Вітаємо з 30-ю річницею відновлення Незалежності України!

Нинішнє свято особливе для кожного громадянина України, незалежно від віросповідання, місця проживання, мови спілкування. 30 років Незалежності підтвердили наше непереборне прагнення до справедливості, право визначати власну долю, бути творцями свого кращого майбутнього, відстоювати територіальну цілісність, крок за кроком розбудовувати свою європейську державу!

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності