Олімпіада ICPC-UKRAINE 2022

5  листопада 2022 року було проведено ІІ етап Міжнародної студентської олімпіади з програмування у форматі ACM/ICPC (Association for Computing Machinery/International Collegiate Programming Contest).

Від факультету математики та інформатики в 2 турі у південно-західному регіоні взяли участь 6 команд (5 команд від кафедри математичного моделювання та 1 команда від кафедри прикладної математики та інформаційних технологій).

Дві наші команди здобули перемогу в цьому турі і проходять у наступний 3 тур, який є Європейським. 3-й тур пройде 9-10 грудня. Тож вітаємо переможців:

І місце:

Команда CHNU_FMI_PurCharm: Гулей Анатолій (601 група), Шанін Антон
(601 група), Крюков Владислав (211 група);

ІІ місце:

Команда CHNU_FMI_WildHunt (301 група): Вакарюк Андрій, Мар‘янчук Олександр, Нікіта Андріан.

Тренер команд - Караванова Тетяна Петрівна, асистент кафедри математичного моделювання.

Із результатами попереднього туру можна ознайомитись тут  - https://fmi.chnu.edu.ua/novyny/podii/vitaiemo-peremozhtsiv-i-etapu-olimpiady-icpc-ukraine-2022/).

Сертифікати переможців