Перейти до основного вмісту
Переможці І етапу олімпіади ICPC-UKRAINE 2022 факультету математики та інформатики

22 жовтня 2022 року було проведено І етап Міжнародної студентської олімпіади з програмування у форматі ACM/ICPC (Association for Computing Machinery/International Collegiate Programming Contest). Ця олімпіада має найвищий світовий рейтинг.

Фінансовим спонсором олімпіади є Асоціація обчислювальних машин (Association for Computing Machinery, (ACM)) — найстарша та найбільша міжнародна організація в галузі комп‘ютерних наук. 

Перші змагання ICPC були проведені ще в 70-х роках і на сьогодні включають у себе більше 90 країн участниць. Цікавість до спортивного програмування значно зросла за останні роки і багато в чому завдячує активізації ролі Інтернета, оскільки це заохочує проводити міжнародні онлайн-змагання без урахування географічних проблем.

Змагання з програмування мають визнання та підтримку багатьма ІТ компаніями, такими, наприклад, як Google та Facebook.

Міжнародна студентська олімпіада з програмування ACM/ICPC проводиться щорічно у декілька етапів. Перший етап є регіональним і цьогоріч  проводився у дистанційному форматі. З Чернівецької області в олімпіаді брали участь 15 команд від факультету математики та інформатики та Інституту фізико-технічних та комп‘ютерних наук.  

З 9 команд-учасниць нашого факультету математики та інформатики (8 команд від кафедри математичного моделювання та 1 команда від кафедри прикладної математики та інформаційних технологій) переможцями 1 етапу стали 6 команд, які надалі виборюватимуть перемогу 05.11.2022 р. у наступному 2 етапі АСМ/ІСРС олімпіади. 

І місце:

Команда CHNU_FMI_WildHunt (301 група): Вакарюк Андрій, Мар‘янчук Олександр, Нікіта Андріан;

ІІ місце:

Команда CHNU_PMIT_112 (112 група): Гордей Михайло, Дарій Іван, Понзюк Олег;

Команда ChNU_FMI_PurCharm: Гулей Анатолій (601 група), Шанін Антон (601 група), Крюков Владислав (211 гр);

ІІІ місце:

Команда CHNU_FMI_Sofa_Nerd (207 група): Кіященко Михайло, Вікован Валентин, Кирлан Іван;

Команда CHNU_FMI_Pillar_men (401 група): Яковець Дмитро, Циганаш Вадим, Чоборяк Яків;

Команда CHNU_FMI_Debuggers (111 група): Мельник Володимир, Чеховський Станіслав, Черней Олексій;

Учасники 

CHNU_FMI_ C-- (101 група): Цера Микита, Козуб Костянтин, Марчук Андрій

CHNU_FMI_ Golden_Wind (211 група): Михайлик Олександр, Апат‘єв Микита, Вайнахій Данило

ChNU_FMI_Hackers: Щур Олександр (501 група), Мадей Андрій (501 група), Луник Тетяна (аспірантка)

 

Тренери команд - Караванова Тетяна Петрівна, асистент кафедри математичного моделювання, та Скутар Ігор Дмитрович, асистент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій.

 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності