ICPC 2023

28 жовтня відбувся другий етап Міжнародної студентської командної олімпіади з програмування ICPC-Ukraine 2023. Факультет математики та інформатики представляли 5 команд, що стали переможцями І етапу.

Олімпіада проводиться згідно з правилами чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery (ACM), а також відповідно до Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду з програмування.

На другому етапі учасники розв'язували 12 задач за п’ять годин. За його підсумками дві команди ФМІ пройшли до наступного, третього, етапу олімпіади, який є 1/2 першості світу з програмування:

• команда CHNU_FMI_Tribunal, учасники команди: Андрій Вакарюк, Олександр Мар'янчук, Марія Венгринюк(тренер - Тетяна Караванова)
  • команда CHNU_PMIT_212, учасники команди: Іван Дарій, Олег Понзюк, Михайло Гордей, (тренер - Ігор Скутар)

Вітаємо команди переможців та їх тренерів, пишаємось вами і бажаємо подальших перемог!

Рейтинг південно-західного регіону, в якому брали участь наші команди можна переглянути за посиланням.

Список команд з усієї України, які вибороли право участі в 3-му етапі представлено нижче

ACM/ICPC 2023