ICPC 2023

30 вересня 2023 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування ICPC-Ukraine (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery).

Згідно правил, кожна команда має складатись з трьох учасників. Для вирішення від 10 до 15 задач різної складності, викладених українською та англійською мовами, командам надається один комп’ютер і 5 годин. Мовами програмування на І етапі олімпіади є: С, С++, Java, python. Користуватися допоміжними джерелами інформації або електронними пристроями заборонено. Перевірка розв’язків здійснюється автоматично через онлайн систему проведення олімпіад ejudge.

За результатами І етапу вітаємо студентів факультету математики та інформатики, які є переможцями по Чернівецькому майданчику (область):

1 місце

Команда CHNU_FMI_Tribunal, учасники команди: Андрій Вакарюк, Олександр Мар'янчук, Марія Венгринюк, (тренер - Тетяна Караванова)

2 місце

Команда CHNU_PMIT_212, учасники команди: Іван Дарій, Олег Понзюк, Михайло Гордей, (тренер - Ігор Скутар)

Команда CHNU_FMI_ Sofa_Nerd,  учасники команди: Іван Кирлан, Валентин Вікован, Михайло Кіященко, (тренер - Тетяна Караванова)

3 місце

Команда CHNU_FMI_eco:Club, учасники команди: Володимир Мельник, Станіслав Чеховський, Максим Бичинюк, (тренер - Тетяна Караванова)

Команда Chnu_fmi_111/101, учасники команди: Олександр Кушнір, Кирил Кравцов, Олександр Дубчак, (тренер - Василь Косован)

Наступний етап (1/4) відбудеться 28 жовтня.