MathParty 2023

Цьогорічний початок навчального року для студентів першого курсу факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету Юрія Федьковича виявився надзвичайно подійним та запам'ятовуваним. Усе почалося з урочистої посвяти в першокурсники, де студенти отримали можливість познайомитися з факультетом, викладачами й однокурсниками. Перші лекції, практичні та лабораторні заняття відкрили перед ними шлях до нових знань та викликів навчання.

Але найяскравішою подією для першокурсників стала MathParty, організована представниками профбюро та студентського парламенту ФМІ. Вони підготували цей захід з усією ретельністю та уважністю до деталей. Результат не змусив себе чекати: щасливі першокурсники, втомлені, але щасливі організатори, безліч класних фотографій та море незабутніх емоцій.

MathParty відбулася 14 вересня на свіжому повітрі у Чернівецькому музеї просто неба. Тут студентів чекала весела музика, цікаві ігри, демонстрація вокальних та танцювальних талантів, спільні фотосесії в мальовничих локаціях, а головне - тепла та дружня атмосфера, яка сприяла неформальному спілкуванню та знайомству. Ця подія допомогла всім студентам зблизитися, знайти спільну мову та налаштуватися на позитивну хвилю на весь період навчання.

Зворушливі моменти посвяти розділили зі студентами деканка факультету Ольга Мартинюк та куратори першого курсу. Всі присутні побажали першокурсникам успішного навчання, саморозвитку, самореалізації, творчих здобутків та незабутніх студентських років.