Засідання Ради стейкхолдерів ЧНУ

8 грудня відбулося організаційне засідання Ради стейкхолдерів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

До складу Ради ввійшли дванадцять знаних у різних галузях висококваліфікованих фахівців, які зголосилися поділитися своїм практичним досвідом і знаннями задля удосконалення змісту освітніх програм, покращення якості підготовки здобувачів освіти.

Також в обговоренні взяли участь Гуйтор М.М., Палійчук О.М., Брижак П.М., Балух В.О. – перший проректор університету, Мартинюк О.В. – декан факультету математики та інформатики, голова комісії з  навчально-методичної роботи Вченої ради університету, Худик К.Г. – співзасновниця освітнього простору «Communicative Language Academy» та ГО «Об’єднання задля України».

За підсумками засідання головою Ради стейкхолдерів обрано Гуйтора Миколу Миколайовича, першого заступника голови Чернівецької обласної ради. Координуватимуть роботу з підготовки питань щодо спеціальностей різного профілю:
- гуманітарні науки – Палійчук О.М., начальник Державної служби якості в Чернівецькій області;
- природничі науки – Брижак П.М., начальник відділу супроводу реформ та аудиту місцевих програм виконавчого апарату Чернівецької обласної ради;
- ІТ-науки – Чалий Ю.П., директор ТОВ «Юнітрейд- ПРО».