Подяки МОН

27 грудня 2023 року на засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося відзначення викладачів університету відомчими нагородами. Серед нагороджених - двоє викладачів факультету математики та інформатики:

• Руслана КОЛІСНИК, кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри алгебри та інформатики, відзначена Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України;
  • Ігор ЮРЧЕНКО, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного моделювання, відзначений Подякою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Щиро вітаємо наших колег із цінними відзнаками та бажаємо нових звершень!