medal

Приємною новиною для факультету математики та інформатики ЧНУ стала нагорода для завідувача кафедри прикладної математики та інформаційних технологій, доктора фізико-математичних наук, професора Ярослава Бігуна ‒ за високий професіоналізм та активну міжнародну діяльність. За рішенням Сенату Тираспольського державного університету (Кишинів, Молдова) Ярослава Йосиповича нагороджено медаллю. Вручення відбулося на міжнародній конференції «Applied and Industrial Mathematics CAIM 2022», присвяченій пам'яті академіка Митрофана Михайловича Чобана, яка проходила у Тираспольському державному університеті (м. Кишинів, 25-27.08.2022). Ярослав Бігун, будучи членом наукового комітету конференції, 25 серпня 2022 року зробив пленарну доповідь «The Multifrequency Systems with Linearly Transformed Arguments and Multipoint and Local-Integral Conditions», співавтори Роман Петришин, Ігор Скутар.

medal