Конкурс 2024

21 лютого 2024 року на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Було заслухано 11 студентських наукових робіт, з них 1 робота з секції «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)», 2 роботи з секції «Методика навчання природничо-математичних дисциплін», 2 роботи з секції «Інженерія програмного забезпечення», 2 роботи з секції «Інформаційні системи і технології», 2 роботи з секції «Комп’ютерні науки», 1 робота з секції «Середня освіта (інформатика)» та 1 робота з секції «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

Оцінювання наукових робіт здійснювалося членами конкурсної комісії та визначено переможців І туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт, які були нагороджені дипломами І та ІІ ступенів:

Cекція «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)»

Диплом І ступеня:  Мельник Надія Василівна, студентка 405 групи, ОПП «Математика», керівник ‒ професор Маслюченко О.В., тема роботи «Узагальнення функцій Такагі-ван дер Вардена для метричних просторів»

Cекція «Методика навчання природничо-математичних дисциплін»

Диплом І ступеня:  Загул Наталія Миколаївна, студентка 506 групи, ОПП «Математика та інформатика», керівниця ‒ асистент Шевчук Н.М., тема роботи «Латинський квадрат: цікаві факти та його застосування»
Диплом ІІ ступеня:  Якимович Каріна Дмитрівна, студентка 406 групи, ОПП «Математика та інформатика», керівниця ‒ доцент Боднарук С.Б.), тема роботи «Деякі методи розв'язування задач на побудову в курсі геометрії основної школі»

Секція «Інженерія програмного забезпечення»

Диплом І ступеня: Вакарюк Андрій Русланович, Мар’янчук Олександр Олегович, студенти 401 групи, ОПП «Комп’ютерні науки», керівник – професор Черевко І.М., тема роботи «Комп’ютерне моделювання геометричних параметрів оперативного доступу при лікуванні пілонідальної хвороби»

Диплом ІІ ступеня: Лазорик Андрій Богданович, студент 306 групи, ОПП «Математика та інформатика», керівник – асистент Мельник В.С., тема роботи «Рекурентна формула для задачі комбінаторної оптимізації про розміщення n шахматних фігур»

Секція «Інформаційні системи і технології»

Диплом І ступеня: Зенюк Мирослав Сергійович, студент 407 групи, ОПП «Системний аналіз», керівниця – доцент Готинчан Т.І., тема роботи «Створення телеграм бота для проходження тестів з підготовки до співбесіди на здобуття IT-професії»

Диплом ІІ ступеня: Ляшенко Андрій Романович, студенти 421 групи, ОПП «Комп’ютерні науки», керівник – професор Черевко І.М., тема роботи «Бекенд-розробка для сайту оренди автомобілів»