Брейн-ринг

З нагоди відзначення 148 річниці заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 4 жовтня було організовано благодійний турнір з Брейн-рингу під назвою "Твори добро". Команда факультету математики та інформатики під назвою "Клуб знавців міри Лебега" здобула третє місце.

Вітаємо наших бронзових переможців:

• Володимира Михайлюка, завідувача кафедри математичного аналізу;
  • Олену Карлову, професорку кафедри математичного аналізу;
  • Тараса Звоздецького, доцента кафедри математичного аналізу;
  • Дениса Онипу, асистента кафедри математичного аналізу;
  • Михайла Пастулу, аспіранта кафедри прикладної математики та інформаційних технологій;
  • Михайла Гордея, студента 2 курсу кафедри прикладної математики та інформаційних технологій.

Захід проводився за ініціативи Ради молодих вчених, Асоціації випускників та факультету фізичної культури та основ здоров’я.