Випускники 1978 року

8 липня випускники математичного факультету 1978 року зібралися з нагоди 45-річчя завершення навчання на рідному факультеті. Свою зустріч ювіляри розпочали у п’ятому корпусі університету з молебня у храмі св. вмуч. Іоанна Нового за пам’ять однокурсників-ровесників, які у різні часи відійшли у вічність.

Потім учасники зустрічі завітали у рідний перший корпус університету, на поріг якого вони вперше ступили п’ятдесят років тому. Для тих, хто не зміг приїхати, була організована онлайн конференція.

Всі учасники висловили слова глибокої вдячності нашим славним воїнам, які мужньо захищають Україну.

Теплими словами згадали щасливі роки свого студентства та викладачів і наставників, що дали їм дорогу в життя. Поспілкувавшись з дорогими серцю друзями-однокурсниками, всі поринули у приємні спогади, розповіли про свої досягнення, про успіхи своїх дітей та онуків. Наступну зустріч домовились провести
відразу після Перемоги.