Перейти до основного вмісту
Міжнародна конференція

З 31 травня по 2 червня 2024 року на базі практик табору «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки проходила XIII Міжнародна науково-практична конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта».

У конференції очно взяли участь делегації з багатьох міст України, зокрема, Києва, Дніпра, Рівне, Умані, Чернівців та Луцька. Програма була насиченою, науковці з провідних закладів вищої освіти обговорили найважливіші аспекти розвитку математики, інформаційних технологій та освіти зокрема. За результатами доповідей опубліковані тези та статті у збірнику конференції.

Факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на конференції представляли:

  • Ольга Мартинюк, деканка ФМІ, докторка фіз.-мат. наук, професорка;
  • Сергій Мартинюк, кандидат фіз.-мат. наук, асистент кафедри алгебри та інформатики;
  • Вячеслав Цуркан, аспірант кафедри алгебри та інформатики.

Приємно зазначити Ольга Василівна стала членкинею програмного комітету конференції.

Під час конференції відбувся науково-практичний семінар «Актуальні проблеми освітніх і наукових досліджень: перспективи, інновації, розвиток», учасники якого мали змогу отримати сертифікати підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації (2 кредити ECTS). Також в межах конференції було проведено вокршоп із сучасних технологій машинного навчання та data science.

Природа Шацького національного парку забезпечила учасникам приємні емоції на весь наступний науковий сезон.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності