ECODAM 2023

6-8 червня 2023 року у місті Ясси (Румунія) проходила Докторська літня школа Evolutionary Computing in Optimization and Data Mining (ECODAM). Захід вже вп'ятнадцяте організовується на базі факультету інформатики Ясського університет ім. А. Й. Кузи.

Участь у події взяли студентки 5 курсу факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Марія Тарновецька та Діана Гушул. Також на літню школу отримали запрошення докторанти з Румунії, Республіки Молдови та України, котрі спеціалізуються в напрямку інформатики, комп’ютерних технологій та суміжних галузей (математика, фізика, хімія, економіка), здійснюють власну науково-дослідницьку діяльність у напрямку вирішення оптимізаційних задач. Цьогорічними спікерами були відомі науковці із США та Румунії.

Інформацію щодо літньої школи можна знайти за посиланням: https://profs.info.uaic.ro/~rvlad/summerschool/public/