Чемпіон Універсіади зі стрільби з лука

Вітаємо студента 202 групи факультету математики та інформатики Стефана Костика із перемогою на XVIII літній Універсіаді зі стрільби з лука, яка відбулася у Львові протягом 29-31 травня. Також Стефан отримав бронзову нагороду у складі змішаної команди.

Універсіаді передував Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів, де наш студент здобув срібні медалі в індивідуальному та командному заліках, а також став віце-чемпіонам у команді "мікс".

За результатами змагань Стефан Костик буде представляти честь Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на Всесвітній Універсіаді, яка проходитиме з 29 липня по 8 серпня в місті Ченду КНР. Пишаємось та бажаємо Стефану успішного виступу та перемоги!