Володимир Рєзнік

Студент 4-го курсу факультету математики та інформатики Володимир Рєзнік отримав 200 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу, вигравши мікрогрант за урядовою програмою єРобота.

Хлопець мріяв про власну справу. Тому, коли побачив інформацію про державну програму єРобота, подав заявку на грант через застосунок "Дія", склав бізнес-план шиномонтажного сервісу та описав його переваги та недоліки. Заявку та бізнес-план перевірив та схвалив Ощадбанк. Наступним етапом було проходження співбесіди в міському та обласному центрах зайнятості. В підсумку Володимир отримав кошти на власну справу.

Володимир навчається за освітньою програмою "Інформаційні технології та управління проєктами", тож сайт для свого бізнесу створив самостійно. Також в майбутньому планує розробити вебдодаток.