"The Andy" 2023

З 19 по 23 червня в Університеті Луїджі Ванвітеллі (м. Казерта, Італія) проходив 45-й Міжнародний симпозіум з дійсного аналізу, запрошеним спікером якого була Олена Карлова, професорка кафедри математичного аналізу факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На симпозіумі Олена Олексіївна виступила з доповіддю "On Baire one compositors and related questions", а також отримала нагороду The Andrew Bruckner Award 2023 ("The Andy").

Премія "The Andy", названа на честь американського математика Ендрю М. Брукнера, є науковим визнанням, яке з 1978 року щорічно присуджується під час Summer Symposium in Real Analysis дослідникам, які зробили значний внесок у цій галузі. Варто зазначити, що Олена - перший математик в Україні, удостоєний такої премії.

Пишаємося та бажаємо подальших успіхів.