Перейти до основного вмісту
Здобутки студентів

З огляду на великий потенціал, який притаманний молодому поколінню, студентські досягнення стають не лише показником академічних здібностей, але й свідченням про цілеспрямованість, талановитість та креативність.

Факультет математики та інформатики має безліч причин пишатися своїми студентами. Нещодавні здобутки студентів є цьому підтвердженням.

Катерина Нягу, студентка 206 групи, перемогла на Всеукраїнській відкритій олімпіаді з англійської мови та математики. Олімпіада проходила 23-25 квітня серед студентів усіх немовних спеціальностей 1-2 курсів бакалаврату, у ній взяло участь 280 студентів 5 закладів вищої освіти.

Олександр Лісничий, студент 102 групи, здобув III місце на Чемпіонаті України з панкратіону серед юніорів, кадетів та юнаків. Змагання проходили з 18 по 21 квітня у місті Біла Церква. В різних категоріях змагались понад 400 спортсменів із 14 областей.

Діана Гаценко, студентка 102 групи, стала однією з переможниць пітчингу (конкурсу) бізнес-ідей і стартапів в рамках проєкту Бізнес-інкубатор "Innovation challenge" та отримала грошову винагороду від АТ «Райффайзен Банк» у розмірі 10 000 гривень. Конкурс відбувся 9-10 травня, у ньому взяли участь понад 50 студентів університету. У цьому ж конкурсі Олексій Джус, студент 305 групи, та Марина Ніколаєску, студентка 401 групи, за свої бізнес-проєкти отримали грошову винагороду у розмірі 5 000 гривень від компанії «Епіцентр К» та Чернівецької ОДА відповідно. Додатково всі представлені 39 проєктів були профінансовані АТ КБ «ПриватБанк» по тисячі гривень, які отримав і Андрій Граб, студент 307 групи.

Креативом відзначились наші студенти у низці заходів до 70 річниці заснування факультету іноземних мов, які проводились у квітні кафедрою іноземних мов для природничих факультетів. Ігор Глушко, студент 108 групи, виграв у конкурсі постерів "English-Speaking Countries. Facts. Culture. Peculiarities" для студентів 1-3 курсів природничих спеціальностей, Діана Гаценко посіла 3 місце. В онлайн-вікторині на обізнаність студентів із цікавими фактами про англійську мову та англомовні країни світу 2 місце здобув Роман Токарчук, студент 211 групи, Владислав Добровольський, студент 107 групи, посів 3 місце. Загалом у вікторині взяли участь 275 студентів природничих факультетів.

Пишаємось нашими студентами, які є приводом для гордості. Так тримати!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності