Нові члени Вченої ради університету

Обрали нових членів Вченої ради університету з числа студентів. Серед обраних - студент факультету математики та інформатики.

20 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулися вибори делегованих представників до складу Вченої ради з числа студентів.

За результатами голосування до складу Вченої ради увійшли студенти:

• Волощук Євген – студент 2 курсу факультету архітектури, будівництва та дикоративно-прикладного мистецтва;
  • Ганевич Вадім – студент 3 курсу факультету математики та інформатики;
  • Гебеш Анна – студентка 3 курсу філологічного факультету;
  • Плескач Олександра – студентка 3 курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин.

Вітаємо обраних кандидатів та бажаємо плідної роботи на засіданнях Вченої ради ЧНУ!