Перейти до основного вмісту
День вишиванки, привітання

День вишиванки — це свято, якого дотримуються в Україні та серед української діаспори. В 2023 році День вишиванки відзначають сьогодні, 18 травня, як символ національної єдності, патріотизму та культурного спадку України.

День вишиванки — особливий день, коли українці одягають свої вишиванки — традиційний національний одяг з вишивкою. Це свято популяризує вишиванку як важливу частину українського національного одягу, що відображає багатство народних мотивів, символіку та традиції. День вишиванки є не тільки можливістю показати свою гордість за український національний одяг, але й сприяє збереженню та розвитку української народної культури, привертає увагу до важливості вишивки як символу національного самовизначення. Він об'єднує українців незалежно від місця проживання та віку та створює почуття єдності та гордості за свою країну.

А чи знаєте Ви цікаві факти про Міжнародний день вишиванки? Пропонуємо Вам пройти тест на сайті ЧНУ https://www.chnu.edu.ua/novyny/aktualni-novyny/sviatkuiemo-den-vyshyvanky-razom/ і перевірити. Якщо ці факти Вас здивували, обов’язково поділіться ними з друзями!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності