Дмитро Герасименко

Жорстока, кровопролитна війна продовжує забирати життя найкращих синів та доньок України. Сумна і страшна звістка прийшла з фронту: сьогодні, 16 липня, у боях під Бахмутом, захищаючи рідну Україну, загинув Дмитро Герасименко - випускник факультету математики та інформатики 2023 року.

Дмитро навчався за спеціальністю Середня освіта (Математика), був старанним студентом, виконував у своїй групі обов'язки старости, а коли рідну країну сколихнула хвиля кривавої агресії ворога, він пішов добровольцем захищати рідних і Україну. Ще вчора Дмитро зареєструвався на фаховий іспит для вступу в магістратуру, а сьогодні все обірвалося...

Тяжка, непоправна втрата для всіх нас... Схиляємо голови у скорботі та щиро співчуваємо рідним. Нехай добрий, світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, однокурсників, викладачів та усіх, хто знав його, любив і шанував.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Царство небесне Герою!