Перейти до основного вмісту
Unita 2024

5-6 червня 2024 року 200 науковців із 12 університетів-партнерів та асоційованих університетів Альянсу UNITA зібралися в Aula Magna of the West University of Timisoara на дводенній зустрічі "Internationalization of Curricula through UNITA" («Інтернаціоналізація навчальних програм через UNITA»). 

До заходу долучилася заступниця деканки факультету математики та інформатики Віра Сікора. Під час насичених робочих днів вона мала можливість ознайомитися з основними моделями інтернаціоналізації навчального процесу в Європейському Альянсі UNITA, попрацювати в двох робочих групах, сформованих під час заходу ("Computer Science" та "Education - Pedagogical Sciences").  Віра Степанівна презентувала освітню програму "Математика та інформатика" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

З представниками різних європейських закладів вищої освіти було обговорено перспективи подальшої співпраці з метою обміну досвідом, узгодження навчальних планів та  створення сприятливих умов для академічної мобільності студентів,  які навчаються на факультеті математики та інформатики.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності