Олімпіада з інформатки

17-18 лютого 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Змагання проходили на базі Чернівецького політехнічного фахового коледжу  та навчально-наукового Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ у два практичних тури за єдиними завданнями синхронно з іншими областями з використанням центрального сервера прийому та перевірки робіт E–olymp.

Загальна кількість учасників  – 54 учні.

Дякуємо фаховому журі, що працювало під головуванням доктора фізико-математичних наук, професора кафедри математичного моделювання Черевка Ігора Михайловича, за продуктивну роботу протягом двох днів. До складу журі входили викладачі та студенті факультету математики та інформатики:

• Караванова Тетяна Петрівна, асистент кафедри математичного моделювання
  • Скутар Ігор Дмитрович, кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій
  • Косован Василь Михайлович, кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри математичного моделювання
  • Луцюк Юрій Віталійович, асистент кафедри математичного моделювання
  • Вакарюк Андрій, студент IV курсу кафедри математичного моделювання, півфіналіст першості світу з програмування ACM-ICPC
  • Мар'янчук Олександр, студент IV курсу кафедри математичного моделювання, півфіналіст першості світу з програмування ACM-ICPC

Вітаємо переможців й учасників інтелектуальних змагань, а також їхніх учителів та всіх причетних!

Переможцям бажаємо гідно представити Чернівецьку область на ІV етапі.