Учасники олімпіади

Обласна олімпіада з математики відбулася 5 лютого на базі Чернівецького професійного училища №8, Кельменецького ліцею та Вижницької школи-інтернату імені Назарія Яремчука. В олімпіаді взяли участь близько 100 учнів 7-11 класів Чернівецької області.

Головою журі була заступниця деканки факультету Олена Карлова, а експертом-консультантом - деканка факультету математики та інформатики Ольга Мартинюк.

Приємно відзначити, що в роботі журі, крім досвідчених викладачів факультету математики та інформатики, були також і молоді асистенти та аспіранти, а також студенти. Тому щиро хочеться подякувати за плідну роботу в складі журі нашій талановитій молоді:

Гордею Михайлу, студентові 102 групи,
Яковенко Катерині, студентці 505 групи,
аспірантам факультету - Скоролітній Аліні, Пастулі Михайлу та Козловському Миколі,
асистентам - Мельнику Василю, Онипі Денису та Яшану Богдану.

Вітаємо призерів олімпіад з успіхом і наших членів журі з успішним дебютом.