Вітання з днем народження

У чудовий весняний день 16 квітня 2024 року, свій славний 85-річний ювілей відзначає Володимир Петрович Лавренчук.

Вельмишановний Володимире Петровичу!
Прийміть найщиріші вітання від співробітників факультету математики та інформатики з нагоди Ювілею!

Ваш життєвий шлях тісно пов’язаний з нашим факультетом та позначений віхами сходження, наукового і професійного зростання, нестримного творчого пошуку. Ви пройшли тернистий шлях від студента Чернівецького університету, асистента, аспіранта, старшого викладача, доцента до заступника декана факультету.

Присвятивши значну частину свого життя науковій і педагогічній діяльності, Ви стали взірцем для наслідування, який викликає повагу і вдячність у всіх, хто мав честь та нагоду з Вами працювати. Тож прийміть найщиріші слова вдячності та шани за Ваш високий професіоналізм, мудрість, далекоглядність і активну життєву позицію.

Віншуючи Вас зі славним ювілеєм, зичимо міцного здоров’я на довгі роки, життєвої наснаги і душевної гармонії, щоденних гараздів у Вашій родині.

Хай завжди буде над Вами Боже благословення і сторицею повертається усе зроблене Вами добро!

З повагою,
колектив факультету