Вітальна листівка

Вельмишановний Миколо Петровичу!

Колектив факультету математики та інформатики щиро вітає Вас з нагоди Вашого славного 50-річчя!

Упродовж багатьох років ми знаємо Вас як працелюбного, принципового викладача й талановитого науковця. Ваше відповідальне ставлення до своїх обов’язків є для всіх прикладом, гідним наслідування. Своєю сумлінністю та наполегливістю Ви заслужили повагу і довіру серед колег як на факультеті, так і в університеті.

У цей урочистий день ми щиро бажаємо Вам, дорогий Миколо Петровичу, міцного здоров’я, бадьорості, успіхів, щастя, мирних і радісних днів для Вас і Вашої родини, Божого благословіння та перемоги нашої рідної України!