Карлова Олена
Наукове товариство ім. Шевченка в Америці та фундація “Україна-США” щорічно оголошують один з найбільш престижних конкурсів для науковців на здобуття премії «Найкращий молодий математик України» з метою стимулювання інтересу молоді до фундаментальних та прикладних наукових досліджень, та підтримки молодих математиків, що займаються науковою роботою у себе на Батьківщині.

До Комітету конкурсу  входить ряд провідних вчених-математиків з України, США та інших країн, а співголовами є Ростислав Григорчук (Texas A&M University, USA) та Сергій Максименко (Інститут математики НАН України). Дуже приємно, що цього року до складу Комітету конкурсу включено доцента кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету, доктора фізико-математичних наук Олену Карлову.

Принагідно запрошуємо молодих математиків (до 35 років) взяти участь у конкурсі. Детальна інформація за посиланням.