Маслюченко Інна В'ячеславівна ювілей

Вельмишановна Інна В'ячеславівна!

Протягом багатьох років ми знаємо Вас як чуйну, щиру та надійну людину. Почуття обов'язку, порядність і доброзичливість у людських взаєминах, патріотизм і людяність, безкорисне бажання допомогти та велика працелюбність створили Вам загальновизнаний авторитет і повагу на факультеті та в університеті.

У цей урочистий день колектив факультету щиро вітає Вас із 50-річчям! Бажаємо Вам душевного тепла і міцного здоров'я, привітних сімейних зустрічей, любові, уваги, турботи, розуміння і підтримки, щасливого довголіття, мирних і радісних днів для Вас і Вашої родини, Божого благословення та перемоги нашої рідної України!