Shift UP

Студентами факультету математики та інформатики ЧНУ започатковано проєкт «Пов'язані», створений у межах програми UPSHIFT, яка у Чернівецькій області реалізується ГО «Центр молоді Чернівців», за підтримки ЮНІСЕФ. Проєкт покликаний допомогти молоді Чернівців розкрити свій потенціал у сфері інформаційних технологій.

Вже у суботу 27 квітня о 12:00 проєкт «Пов'язані» запрошує долучитися до зустрічі спільноти для обговорення "м'яких" навичок та їхньої ролі у працевлаштуванні, що відбудеться в м. Чернівці, вул. Головна, 41 (Резиденція молоді).

Тема зустрічі: Soft skills, як запорука успішного працевлаштування

Спікерка: Іваніцька Вікторія, Голова Громадської організації “Skill Hub”

Що на вас очікує?

• Як зацікавити роботодавця, не маючи досвіду.
  • Дізнаєтесь про свої soft skills, про які ви навіть не підозрювали.
  • Дізнаєтесь топ soft skills на сьогодні по всьому світу серед найвідоміших корпорацій.
  • Навчитесь оформляти резюме так, щоб у рейтингу бути зверху.
  • Дізнаєтесь, де і як можна розвинути soft skills.

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією за посиланням

Кількість місць обмежена, тому поспішіть.