Академічна мобільність

Шановні студенти!

Лодзький університет (м. Лодзь, Польща) розпочинає прийом документів від студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на очне семестрове навчання в літньому семестрі 2022-2023 н.р. (з 20.02.2023 до 30.09.2023 рр.) у рамках програми прямої мобільності (Direct Mobility). Ця програма вже багато років користується успіхом з-поміж студентів багатьох факультетів ЧНУ. З цією метою ви маєте бути номіновані (Step 1) координатором від нашого університету (Редьква Я.П., email: [email protected]), а також повинні зареєструватися в новій системі онлайн-реєстрації (Step 2).

Кінцевий термін подання заявок у системі – 20.12.2022. При заповненні номінації надайте координатору свої повні особисті дані (ім’я, прізвище, дата народження, як це зазначено в закордонному паспорті).

ТУТ ви можете ознайомитися із покроковою інструкцією для реєстрації (Step 2).

interof.chnu.edu.ua/res//interof/Bilateral-Agreement-nomination-2022-23.xls

Джерело інформації: сайт ЧНУ