Коляда 2022

Сьогодні на факультет математики та інформатики завітали учасники Центру культури і дозвілля ЧНУ зі щорічною Різдвяною колядою. В цей нелегкий рік для нашої країни студенти, попри все, створили на факультеті святкову Різдвяну атмосферу та подарували позитивні емоції.

Колектив факультету висловлює щиру вдячність завідувачу центру Дмитру Павлюку та всім його учасникам за збереження українських традицій та за невтомну волонтерську діяльність, адже зібрані кошти будуть спрямовані на придбання амуніції для ЗСУ.

Приємно відзначити, що серед учасників Різдвяної коляди є студенти факультету: Соловйова Ірина, Григоряк Назарій та Катерина Трифаненко.