Перейти до основного вмісту
IT KickStart

Сисадмін, тімлід, програмний менеджер, скрам-мастер, девелопер. Це неповний перелік професій, які можуть здобути випускники вищих навчальних закладів в ІТ-галузі.

Їх майбутнім абітурієнтам презентували під час заходу «IT KickStart», який організували представники It Cluster Chernivtsi It Community. Його провели сьогодні у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука. Захід відвідали перша заступниця начальника ОВА Альона Атаманюк, міський голова Чернівців Роман Клічук та ректор ЧНУ ім. Ю.Федьковича Роман Петришин.

«Радію з того, що на сьогоднішній івент завітало чимало молоді, яка прагне розвиватися в IT-індустрії. Перед вами відкривається вікно можливостей - можете обрати професію не тільки з формату оплати праці, але і з огляду на власні перспективи, допомогу країні та рідному місту. Бажаю вам зробити правильний вибір і працювати на благо нашої незалежної країни», - сказала Альона Атаманюк.

Під час «IT KickStart» учасники мали змогу отримати цінні знання від працівників відомих ІТ-компаній, послухати їх історії успіху та поспілкуватися із викладачами ЧНУ. Крім того, для присутніх провели низку майстер-класів. Також грали в ігри на PlayStation.

Фотозвіт події

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності