Зустріч з Героєм України

Запрошуємо студентів та викладачів факультету математики та інформатики 14 березня о 14:30 на зустріч з Героєм України Олегом Лакустою, випускником факультету 1997 року. Захід відбудеться в 39-й аудиторії.

Довідково: Олег Лакуста - полковник Національної поліції України, начальник управління КОРД у Чернівецькій області,  з 2014 року брав участь в АТО у складі відділу швидкого реагування «Сокіл» УМВС України в Чернівецькій області.

У перші дні повномасштабної війни охороняв стратегічні об’єкти на Буковині. Потім роту у складі полку спецпризначення Нацполіції «Сафарі», якою командував Лакуста, було перекинуто до Ірпеня і Бучі, а потім – на Донбас. Олег Лакуста брав участь у боях за Бахмут, там був поранений у протистоянні з «вагнерівцями». 24 лютого нагороджений золотою зіркою Героя України.