Вчена рада ФМІ

У середу 31 січня о 12:00 у 39 аудиторії відбудеться засідання Вченої ради факультету математики та інформатики.

Порядок  денний

1. Про графік роботи у другому семестрі.
    (Кушнірчук В.Й.)
  2. Про підготовку до дня відкритих дверей та агітаційну роботу до вступу на факультет математики та інформатики у 2023-2024 н. р.
    (Завідувачі кафедр)
  3. Атестація аспірантів та здобувачів вищої освіти ступеня кандидата наук (доктора філософії) ФМІ.
    (Аспіранти, керівники, завідувачі)
  4. Про акредитацію ОПП «Інформатика та математика», спеціальність Середня освіта (інформатика) (бакалаврська програма).
    (Гарант – Лучко В.М.)
  5. Про акредитацію ОНП «Прикладна математика», спеціальність Прикладна математика (PhD програма).
    (Гарант – Бігун Я.Й.)
  6. Різне.

Явка всіх членів ради на засідання обов’язкова. Запрошуються усі співробітники факультету.