Вчена рада

У середу 30 серпня о 1430 у 39 аудиторії відбудеться засідання Вченої ради факультету математики та інформатики.

Порядок  денний
  1. Затвердження плану роботи Вченої ради факультету математики та інформатики на 2023-2024 н.р.
    (Мартинюк О.В.)
  2. Затвердження плану роботи методичної ради факультету математики та інформатики на 2023-2024 н.р.
    (Сікора В.С.)
  3. Затвердження плану виховних заходів факультету математики та інформатики на 2023-2024 н.р.
    (Кушнірчук В.Й.)
  4. Атестація аспірантів та здобувачів вищої освіти ступеня кандидата наук (доктора філософії) ФМІ.
    (завідувачі, керівники, аспіранти)
  5. Про організацію навчального процесу у першому семестрі 2023-2024 н.р. та виконання алгоритму дій при отриманні сигналу «Повітряна тривога».
    (Кушнірчук В.Й.)
  6. Різне.

Явка всіх членів ради на засідання обов’язкова. Запрошуються усі співробітники факультету.