Вчена рада

У середу 25 жовтня о 1430 у 39 аудиторії відбудеться засідання Вченої ради факультету математики та інформатики.

Порядок  денний

1. Затвердження тем кандидатських дисертацій аспірантів та індивідуальних планів аспірантів, зарахованих 15.09.2023 року (спеціальність – 113)
    (Керівники – Малик І.В., Мартинюк С.В.)
  2. Аналіз результатів літньої заліково-екзаменаційної сесії денної і заочної форм навчання 2022-2023 н.р. Обговорення переліку дисциплін для проведення зрізів залишкових знань
    (Кушнірчук В.Й.)
  3. Затвердження складу ЕК (СВО магістр)
    (Мартинюк О.В.)
  4. Аналіз відвідування занять студентами у першому семестрі 2023-2024 н.р.
    (Кушнірчук В.Й.)
  5. Про організацію заходів щодо інформування вступників 2023 року про дотримання академічної доброчесності
    (Пасічник Г.С.)
  6. Про агітаційну роботу по вступу на факультеті математики та інформатики (організація курсів підготовки до ЗНО з математики, проведення онлайн-шкіл, інтенсивів)
    (Завідувачі кафедр, Сікора В.С.)
  7. Затвердження тематики/тем дипломних робіт, критеріїв оцінювання (СВО магістр)
    (Завідувачі кафедр)
  8. Затвердження тем кваліфікаційних робіт (спеціальності 122, 113, 124, СВО бакалавр, денна форма), критеріїв оцінювання, програм комплексного державного іспиту з фахових дисциплін (Завідувачі кафедр)
  9. Затвердження програм вступних випробувань
    (Завідувачі кафедр)
  10. Про  рекомендацію на присвоєння вченого звання доцента кафедри прикладної математики та інформаційних технологій
    (Бігун Я.Й.)
  11. Різне.

Явка всіх членів ради на засідання обов’язкова. Запрошуються усі співробітники факультету.