Захист дисертації

23 травня 2024 року о 15:00 в режимі реального часу за допомогою засобів відеозв’язку, на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 76.051.048 відбудеться захист дисертаційного дослідження Токарєвої Катерини Анатоліївни.

Тема: "Гібридні та ансамблеві методи та моделі машинного навчання прогнозування фінансових часових рядів" на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 11 "Математика та статистика" за спеціальністю 113 "Прикладна математика".

Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Кушнір Микола Ярославович.

Офіційні опоненти:

• доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних систем інституту комп’ютерних систем Національного університету «Одеська політехніка» Арсірій Олена Олександрівна.
  • доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу математичних методів дослідження операцій № 130 інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України Норкін Володимир Іванович.

Пряма трансляція на каналі Спецради у Youtube: