Захист дисертації

22 грудня 2023 року о 14:00 в ауд. 18 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 76.051.037 відбудеться захист дисертації Кнігніцької Тетяни Василівни "Оцінки параметрів авторегресійних моделей" на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 11  Математика та статистика за спеціальністю 113 "Прикладна математика".

Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, доцент, професор кафедри математичних проблем управління і кібернетики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Малик Ігор Володимирович.

Офіційні опоненти:

• доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач відділу математичних методів дослідження операцій № 130 Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, член-кореспондент НАН України Кнопов Павло Соломонович;
  • доктор фізико-математичних наук, професор кафедри дослідження операцій факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Самойленко Ігор Валерійович.

Пряма трансляція на каналі Спецради у Youtube: