Степан Блажевський

7 вересня 2023 року відбудеться семінар пам’яті «Життєвий і творчий шлях Степана Блажевського» з нагоди 60-річного ювілею справжнього патріота України – Степана Георгійовича Блажевського, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри диференціальних рівнянь, багаторічного голови профбюро факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Місце та час проведення семінару: вул. Університетська, 28 (18 ауд., 1 корпус університету), початок о 15:00.
А також, вшановуючи Степана Георгійовича, цього ж дня буде проведено футбольний турнір пам'яті (студмістечко, спортивний майданчик, початок о 18:00).