Науковий семінар

10 грудня 2022 року о 10:00 у 18 аудиторії 1 корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться науковий семінар кафедри математичного моделювання присвячений 85-річчю засновника та багаторічного завідувача кафедри професора Степана Дмитровича Івасишена.

План семінару:

• 10:00 –10:30: «Життєвий та науковий шлях професора С.Д. Івасишена»

Доповідач: кандидат фіз.-мат. наук Пасічник Г.С.

• 10:30 – 11:00: «Фундаментальні розв’язки для вироджених параболічних рівнянь»

Доповідач: доктор фіз.-мат. наук Мединський І.П.

• 11:00 – 11:30: «Про фундаментальний розв'язок задачі Коші для одного класу ультрапараболічних рівнянь типу Колмогорова з блочною структурою»

Доповідач: кандидат фіз.-мат. наук Дронь В.С.

• 11:30 –13:00: Спогади учасників семінару про професора С.Д. Івасишена

До семінару можна приєднатися онлайн за посиланням: https://meet.google.com/yag-ftqq-ywo

O 7.30 у Катедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці (м. Чернівці, вул. Руська, 28) відбудеться заупокійна літургія.