Науковий семінар

Кафедра прикладної математики та інформаційних технологій запрошує на третю зустріч в рамках міжнародного наукового семінару Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Тираспольського державного університету (м. Кишинів) з теорії біфуркацій у динамічних системах.

Лектор: Олександр БУРИЛКО, доктор фіз.-мат. наук, старший дослідник, провідний науковий співробітник відділу диференціальних рівнянь та теорії коливань Інституту математики НАН України.

Тема: "Синхронізація та колективна динаміка у моделях зв'язних фазових осциляторів".

Коли - 21 березня о 13:00
Посилання - meet.google.com/zph-wior-amz