IT Ukraine Education Summit 2023

Запрошуємо викладачів на студентів факультету математики та інформатики 7 червня 2023 року долучитись до однієї з найцікавіших освітніх подій першого півріччя 2023 року — IT Ukraine Education Summit. Захід організовує Асоціація «IT Ukraine» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

У фокусі події — обговорення стану ІТ-освіти у 2023 році та визначення ефективної стратегії збереження та професійного розвитку кадрового потенціалу в Україні.

IT Ukraine Education Summit 2023 — це можливість:

• дізнатися про нові сучасні підходи до освіти IT-фахівців;
  • проаналізувати ТОП-проєкти освітніх закладів та успішні освітні кейси для студентів та світчерів;
  • долучитися до синергії державної, корпоративної та приватної IT-освіти в Україні;
  • отримати нові цікаві контакти та розширити свої бізнес-можливості.

Дата: 07.06.2023 (середа)

Формат участі: online

Реєстрація за посиланням https://itukraineassociation.edusum23

Детальніше про подію на офіційному сайті: www.education.itukraine.org.ua