Конкурс

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 605 від 18 квітня 2017 р., наказом ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році.

Серед студентів ФМІ І тур конкурсу відбудеться 21 лютого 2024 року о 13:00
Посилання: meet.google.com/aep-ahbo-fyd

Основними завданнями конкурсу є:

• виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
  • стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
  • популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
  • залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

За підсумками І туру відбираються кращі наукові роботи студентів для надання відповідно до запропонованого переліку галузей знань та спеціальностей у базові ЗВО для проходження II туру Конкурсу (не більше трьох наукових робіт з кожної галузі знань, спеціальності (спеціалізації)).