Вебінар

Запрошуємо всіх охочих 24 квітня о 18:00 на гостьову лекцію на тему "Глибоке навчання в компʼютерному зорі: від основ до застосувань".

Доповідачка: Тетяна Мартинюк
аспірантка в дослідницькій групі Astra-vision (Paris, France), асистентка кафедри компʼютерних наук та інформаційних технологій факультету прикладних наук УКУ, старша дослідниця Лабораторії машинного навчання УКУ.

У лекції буде розглянуто типи навчання з прикладами відповідних задач компʼютерного зору, еволюцію підходів та архітектур, згорткові нейронні мережі - та що прийшло їм на зміну, та способи оцінювання якості алгоритмів для деяких задач.

Лекція буде особливо корисною для студентів, які мають вже певне розуміння базових концепцій машинного навчання та глибокого навчання, але ще не працювали зі згортковими нейромережами та/або задачами компʼютерного зору.

Посилання: https://meet.google.com/beh-vdkj-gyi

Приєднуйтесь, буде цікаво!